Укр
Додайте товари до списку бажань
0

Колодязні насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Занурювальні насоси для колодязів


За відсутності централізованого водопостачання, не рідко, єдиним джерелом води стає криниця. При цьому сьогодні для забору з нього рідини вже немає необхідності опускати в нього відро, оскільки існують дуже зручні і продуктивні насоси для колодязів, здатні забезпечити всі потреби будинку і присадибного господарства.

На відміну від свердловинних моделей для колодязя мають більший діаметр, що сприяє простоті конструкції, а значить і надійності. Крім того, вони наділені внутрішньою системою охолодження, оскільки працюють у теплішому середовищі.

Види та особливості


Занурювальний насос для колодязя купити можна:

- відцентровий, що виконує забір води за допомогою відцентрової сили, що створюється лопатями одного або кількох функціональних коліс. Така помпа відрізняється високою продуктивністю, але дуже чутлива до різних домішок;
- вібраційний, що піднімає воду за допомогою вібраційного електромагнітного механізму. Такий колодязний насос для водопостачання будинку значно дешевше відцентрового і не настільки вимогливий до наявності домішок.
Для господарських потреб, наприклад, поливу городу, може бути використаний також дренажний насос, який може впоратися як з чистою водою, так і рідиною, що містить пісок або дрібне сміття.

Як правило, колодязні пристрої комплектуються поплавковими вимикачами, що запобігають їх роботі без води, але вже можна придбати насос для колодязя з автоматикою, що забезпечує подачу води із заданим рівнем тиску.

Вгору
,