Укр
Додайте товари до списку бажань
0

Підвищующі насоси з доставкою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підвищуючі насоси


При недостатньому тиску в системі водопостачання можуть виникнути проблеми з функціонуванням пральної машини, бойлера або звичайного душу. Вирішити проблему може допомогти спеціальний насос для підвищення тиску води у водопроводі.

Пристрій може бути встановлено безпосередньо на загальному вході системи водозабезпечення або безпосередньо перед технікою, нормальне функціонування якої залежить від рівня тиску у водопроводі.

Як правило, такі насоси працюють в автоматичному режимі, під керуванням герконового реле, включаючись при відкриванні крана, коли вода починає рух трубами.

Види та особливості


Насос для тиску характеризується:

- продуктивністю, що вимірюється об'ємом води, що прокачується за одиницю часу;
- потужністю, яка визначається висотою, на яку механізм здатний підняти рідину.
При виборі обладнання, варто завищувати необхідні параметри в два рази, щоб мати переконливий запас ефективності.

Крім того, побутові насоси підвищення тиску води, враховуючи деякі особливості конструкції та принципи функціонування, поділяються на:

- відцентрові, що переміщують воду за допомогою робочого колеса з лопатями, встановленого на валу електромотора. Рідина надходить у насос через патрубок, що знаходиться на осі валу, і виштовхується з бокового отвору;
- вихрові, в яких всмоктувальний і напірний патрубки знаходяться на одній лінії. За рахунок мінімального зазору, між лопатками робочого колеса та корпусу виробу, такий насос для підняття тиску в системі має менші гідравлічні втрати та вищий ККД.

Вгору
,