Укр
Додайте товари до списку бажань
0

Насоси для фонтанів недорого

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Насоси для фонтанів

Якщо ви облаштовуєте ландшафт у себе вдома, в міському парку або в рекреаційній зоні, штучні і природні водойми стають його невід'ємним елементом. Крім того, не варто забувати і про фонтанах, які створюються як на «базі» існуючих водойм, так і в спеціальних конструкціях.

Щоб фонтан радував вас своїм зовнішнім виглядом і нормально функціонував, необхідно грамотно підібрати відповідне обладнання. Найважливішим елементом відповідно тут є насос водяний для фонтану, придбати який ви завжди зможете в даному розділі нашого каталогу.

Як обрати

Як правильно вибрати насоси для декоративних фонтанів і на що звернути увагу? Це дуже важливе питання, яке визначає правильний водооборот і циркуляцію рідини по замкнутому контуру. Якщо вода не буде нормально циркулювати і якщо не забезпечити необхідний рівень тиску, функціональність фонтану буде порушена, що може стати причиною застою води, появі водоростей і комарів.

Устаткування для фонтанів купити варто і для того, щоб підтримувати необхідну якість води. Це особливо актуально для тих ситуацій, коли в фонтані живуть риби або присутні водні рослини. Помпа для фонтану, ціна якої залежить від функціональності, забезпечує розподіл кисню та інших поживних речовин.

Існує два основні різновиди насосів для ставків і фонтанів:

  • заглибні;
  • поверхневі.

Перші встановлюються поруч з гідротехнічним спорудження, другі занурюються в воду.

Вгору
,