Укр
Додайте товари до списку бажань
0

Поверхневі насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Поверхневі насоси

Насос поверхневий, як випливає з назви, є обладнанням, яке встановлюється безпосередньо на поверхні біля колодязя, річки, озера, ставка, штучного водоймища і так далі. Основне його призначення полягає в перекачуванні води при невеликій різниці висот.

Існує два основні різновиди подібного обладнання:

  • відцентрові;
  • вихрові.

Поверхневий відцентровий насос для свердловини працює за рахунок створення відцентрової всмоктуючої сили при роботі турбіни з крильчаткою. Вихрові насоси використовуються в основному для систем водопроводів в будинках, коли необхідно забезпечити нормальну циркуляцію гарячої води по контуру, наприклад.

Особливості

Поверхневий водяний насос купити в тих ситуаціях, коли ви хочете забезпечити нормальний постійний полив городу або поля з знаходиться неподалік водойми, наприклад. На відміну від насосу, цей агрегат встановлюється в сухому приміщенні, захищеному від зовнішнього впливу.

Ключові переваги обладнання - висока продуктивність і простота обслуговування. Насос для колодязя поверхневий легко ремонтувати при необхідності, а також виконувати планове технічне обслуговування.

Безумовно, існують і певні недоліки, серед яких неможливість підняття рідини з глибин більше 8-10 метрів. Це пояснюється особливістю конструкції і основними принципами роботи відцентрової силової установки, яка буде працювати «на знос», створюючи вакуум в приймальній трубі для забору рідини з максимальних глибин.

Вгору
,