З магазину

Самовивіз товару з магазину ХЕМ у місті Харків, Григорівське шосе, 67
Також ви маєте можливість оформити замовлення на сайті і забрати свою покупку в поштовому відділенні вашого міста. 

 


До відділення «Нова пошта»

Відправлення в день замовлення до 15.00

Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта».
В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

 

Важливо!
Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і тд.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.

 


До відділення «Укрпошта»

Відправлення в день замовлення до 15.00

Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Укрпошта».

 

Важливо!
Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні "Укрпошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і тд.), Необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Укрпошта". Компанія "Укрпошта" відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.