Укр
Додайте товари до списку бажань
0

Свердловинні насоси за вигідною ціною

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Занурювальні свердловинні насоси


Власники дач і заміських будинків, що не рідко, знаходяться далеко від централізованих комунікацій, як правило, вирішують проблему водопостачання, шляхом буріння свердловини на воду. При цьому, якщо свердловина має глибину більше 10 метрів, для підйому з неї рідини, рекомендується використовувати свердловинний насос. Існують моделі, які можуть виконувати забір води з глибини до двох-трьох сотень метрів.

Для свердловини, глибиною до 30 метрів, можна придбати інжекторний поверхневий апарат, але його продуктивність значно менша, а споживання електроенергії більше, ніж у занурювального виробу. Крім того, на глибинні насоси для свердловин ціна суттєво нижча, ніж у поверхневих.

Види та особливості


Занурювальні помпи постійно знаходяться у воді, тому всі їх механічні елементи поміщаються у високоміцний герметичний корпус. Різні моделі можуть відрізнятися потужністю та продуктивністю, від чого, багато в чому, може залежати на насоси для свердловини ціна. Крім того, апарати діляться за принципом дії на:

- відцентрові, в яких підйом води забезпечує відцентрова сила, створювана за допомогою лопатей одного або кількох функціональних коліс. Така помпа відрізняється високою продуктивністю і майже повною безшумністю, але дуже чутлива до різних домішок;
- вібраційні, що піднімають воду за допомогою електромагнітного вібраційного механізму. На такі насоси занурювальні свердловинна ціна може бути вдвоє-троє меншою, ніж на відцентрові моделі. Вони менш вимогливі до домішок і прості у конструкції, що полегшує їх обслуговування та ремонт.

Вгору
,