Укр
Додайте товари до списку бажань
0

Автоматика – контролери, реле тиску, пульти керування

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автоматика для водяних насосів


Робота систем автономного водопостачання, як правило, вимагає контролю з боку користувача. Проте, вже сьогодні широко використовується автоматика для побутової насосної станції або окремого насоса, що дозволяє споживачеві отримувати воду як у міській квартирі, просто відкривши кран.

Автоматизація системи водопостачання, що забезпечує забір води з колодязя або свердловини та її транспортування до місця споживання, дозволяє не тільки зробити її експлуатацію комфортнішою, а й безпечнішою, знизити споживання енергоресурсів та продовжити термін експлуатації обладнання.

Можливості автоматики


Автоматика для глибинних насосів або насосних станцій дозволяє забезпечити максимально комфортні умови для користувача. В даний час автоматизація процесу водопостачання не обмежується тільки наявністю поплавкового вимикача. Блок автоматики для водяних насосів дозволяє:

- автоматизувати увімкнення та відключення пристроїв;
- запобігти роботі апаратів на сухому ходу;
- компенсувати можливі гідроудари, які можуть призвести до пошкодження системи;
- контролювати температуру води;
- забезпечувати необхідний рівень тиску води у системі.
Автоматика для насоса з гідроакумулятором та реле тиску дозволить забути про проблеми з працею або посудомийною машиною, що відмовляються функціонувати при низькому натиску води.

Вгору
,