Укр
Додайте товари до списку бажань
0

Насоси для дизельного палива з доставкою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Насоси для дизельного палива

Помпа для перекачування дизельного палива може бути використана, безпосередньо, для заправки техніки соляркою, яка знаходиться в різних ємностях, а також для її перекачування з однієї ємності в іншу. Крім цього, насос може бути задіяний для перекачування маловязких масел, чистої води і інших рідин, схожих по концентрації і хімічним складом з водою.

Види і характеристики

Насос для перекачування палива для дизельного двигуна може бути занурювальним і виносним (самовсмоктувальним), стаціонарним, з необхідним харчуванням в 220 вольт, і компактним переносним, здатним працювати від автомобільного акумулятора на 12 або 24 вольта.

Крім виконання і особливостей енергопостачання, помпа для дизпалива характеризується продуктивністю.

Краще обладнання за доступною ціною

Купити насос для перекачування ПММ завжди є можливість в інтернет магазині ХЕМ, що пропонує продукцію провідних виробників. В тому числі:

  • стаціонарні моделі;
  • мобільні заправні станції;
  • компактні міні-помпи, що працюють від автомобільного акумулятора.

Представлений асортимент дозволяє насос для перекачування палива купити з необхідними характеристиками і в потрібній комплектації. При цьому, онлайн магазин ХЕМ пропонує кращі умови для придбання високоякісної, продуктивної і надійної техніки, як для великих підприємств, так і для приватного використання.

Вгору
,